1 MAYIS ‘ta MEYDANLARA !

Dünya işçi sınıfının ve ezilen halkların birlik, mücadele ve enternasyonal dayanışma günü 1 MAYIS kutlu olsun! Emperyalist-kapitalist sistemin dayattığı insanlık dışı sömürü ve zulüm altında yaşıyoruz. Emperyalist-kapitalist sisteme ve yerli işbirlikçilerinin biz emekçilere ve ezilen halklara dayattığı sömürü ve zulme dayalı faşist sistemlerini reddediyoruz. Dünyayı ve yaşamı üretenler olarak, temel talebimiz insanca ve özgürce yaşamaktır! […]

Dünya işçi sınıfının ve ezilen halkların birlik, mücadele ve enternasyonal dayanışma günü 1 MAYIS kutlu olsun!

Emperyalist-kapitalist sistemin dayattığı insanlık dışı sömürü ve zulüm altında yaşıyoruz. Emperyalist-kapitalist sisteme ve yerli işbirlikçilerinin biz emekçilere ve ezilen halklara dayattığı sömürü ve zulme dayalı faşist sistemlerini reddediyoruz.

Dünyayı ve yaşamı üretenler olarak, temel talebimiz insanca ve özgürce yaşamaktır!

Sömürü ve savaş zorbalıkları ve yıkımlarından başka bizlere bir gelecek ve umut vaadetmeyen sisteme karşı onurlu duruşlar sergileyen; Dünya işçi sınıfı başta olmak üzere, tüm emek dostları ve devrimci sosyalist güçler, 2018 1 Mayıs’ ında da özgürlük, eşitlik, adalet ve barış talepleriyle 1 Mayıs alanlarında olacaktır.

İşçi sınıfımız ve emek dostlarıyla birlikte bizler de, 1 Mayıs alanlarında haklı taleplerimizi ve umutlarımızı dile getireceğiz.

Yaşasın 1 Mayıs!

Yaşasın Dünya işçi sınıfı ve ezilen halkların birlik, mücadele ve dayanışması!

emek.org.tr

 

 

İlgini çekebilecek diğer içerikler

0 yorumlar