Aile hekimlerinden bakanlık önünde eylem

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu’nun (AHEF) çağrısıyla 23 Kasım Cumartesi günü Sağlık Bakanlığı önünde bir araya gelen aile hekimleri eylemdeydi. Bakanlık önünde açıklama yapan hekimler, yaşadıkları sorunları ve taleplerini belirtti. “Dikkat istifalar yakın”, “Tek taraflı sözleşmeye hayır” dövizleri ve pankartları taşıyan hekimler, sorunlara bir an önce çözüm getirilmesini talep etti. Eylemde AHEF Başkanı Dr. Murat Girginer, […]

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu’nun (AHEF) çağrısıyla 23 Kasım Cumartesi günü Sağlık Bakanlığı önünde bir araya gelen aile hekimleri eylemdeydi. Bakanlık önünde açıklama yapan hekimler, yaşadıkları sorunları ve taleplerini belirtti.

“Dikkat istifalar yakın”, “Tek taraflı sözleşmeye hayır” dövizleri ve pankartları taşıyan hekimler, sorunlara bir an önce çözüm getirilmesini talep etti.

Eylemde AHEF Başkanı Dr. Murat Girginer, Türk Tabipleri Birliği (TTB) Merkez Konseyi üyesi Dr. Filiz Ünal İncekara ve İstanbul Aile Hekimleri Derneği (İSTAHED) Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Esin Şener aile hekimlerinin yaşadığı sorunlar ve talepleriyle ilgili açıklama yaptı.

Emek.org.tr

İlgini çekebilecek diğer içerikler