Gürsu’da patlamada beş işçi yaşamını yitirdi

Bursa Gürsu’da tekstil fabrikasında şiddetli patlama oldu. Alınan bilgilere göre beş işçi yaşamını yitirdi, yaralı işçiler de hastaneye götürüldü. Bursa’nın Gürsu ilçesinde bugün saat 10.55 sularında tekstil fabrikasında kuvvetli bir patlama oldu. Fabrikanın bulunduğu sanayi bölgesinde yoğun hasarlar oluştu. Patlama sonucu yaşanan iş cinayetinde beş işçi yaşamını yitirdi, enkaz altından çıkan yaralılar da hastanelere gönderildi. […]

Bursa Gürsu’da tekstil fabrikasında şiddetli patlama oldu. Alınan bilgilere göre beş işçi yaşamını yitirdi, yaralı işçiler de hastaneye götürüldü.

Bursa’nın Gürsu ilçesinde bugün saat 10.55 sularında tekstil fabrikasında kuvvetli bir patlama oldu. Fabrikanın bulunduğu sanayi bölgesinde yoğun hasarlar oluştu.

Patlama sonucu yaşanan iş cinayetinde beş işçi yaşamını yitirdi, enkaz altından çıkan yaralılar da hastanelere gönderildi. Enkaz altında aramalar devam ediyor.

Fabrikadaki buhar kazanının patladığı bildiriliyor. Şiddetli patlama sonrasında Fabrikada büyük göçük meydana geldi. Çevredeki çok sayıda araç zarar gördü.

emek.org.tr

 

İlgini çekebilecek diğer içerikler

0 yorumlar