İHD İstanbul Şubesi yeni yönetimi belirlendi

İnsan Hakları Derneği (İHD) İstanbul Şubesi, yapılan Olağanüstü Genel Kurulu toplantısıyla yönetim organlarında görev alacak isimleri belirlendi. İHD İstanbul şubesi 4.oalağanüstü Genel Kurulu 1 Temmuz 2017 günü gerçekleşti. İstanbul İHD şubesi, değişik insan hakları sorun alanlarında gerçekleştirdiği önemli etkinliklerle, temel insani ve demokratik hakların korunması ve kullanılması için mücadele veriyor. Her hafta gerçekleştirilen Cumartesi anneleri/insanları […]

İnsan Hakları Derneği (İHD) İstanbul Şubesi, yapılan Olağanüstü Genel Kurulu toplantısıyla yönetim organlarında görev alacak isimleri belirlendi.

İHD İstanbul şubesi 4.oalağanüstü Genel Kurulu 1 Temmuz 2017 günü gerçekleşti.

İstanbul İHD şubesi, değişik insan hakları sorun alanlarında gerçekleştirdiği önemli etkinliklerle, temel insani ve demokratik hakların korunması ve kullanılması için mücadele veriyor. Her hafta gerçekleştirilen Cumartesi anneleri/insanları etkinliği başta olmak üzere, Hapishaneler ve F tipleri, emek sorunları, işkence ve insan hak ihlalleri konularında önemli çalışmalarla İHD İstanbul şubesi çalışmalarına devam ediyor.

Yeni yönetim organlarında görev alan kişiler arasında, geçmiş dönemlerde yönetimde ve dernek çalışmalarında emek veren isimler çoğunlukta bulunuyor.

Yönetim kurulu asıl üyeliklerine seçilen isimler: Gülseren Yoleri, Leman Yurtsever, Semiray Yılmaz, Nurten Dayanan, Mine Nazari, Nagehan Avçil, Gönül Sonbahar.

Yönetim Kurulu görev dağılımında Başkanlığa Gülseren Yoleri seçildi, Leman Yurtsever Sekreter, Semiray Yılmaz  da Sayman olarak görev aldı.

Yönetim kurulu yedek üyelikleri: Zehra Yılmaz, Kıymet Özden, Doğan Özkan, Meryem Bars, Hatice Korkmaz, Begali Kurnaz, Fırat Vural.

Denetleme kurulu asil üyelikleri: Mukaddes Şamiloğlu, Hanım Tosun, Hüseyin Aygül.

Denetleme kurulu yedek üyelikleri: Emire Eren Keskin, Kiraz Biçici, Cihan Kaplan.

 

Emek.org.tr

İlgini çekebilecek diğer içerikler

0 yorumlar