Kıdem Tazminatı Dayanışması çalışmaları genişliyor

Hükümet ve egemenlerin işçilerin kazanılmış haklarına yönelik saldırıları devam ediyor. Son olarak hala “hükümet tarafından tartışılan” fakat işçiler açısından net ve kesin bir şekilde vazgeçilmez ve tartışılmaz olan kıdem tazminatı hakkının korunmasına ve geliştirilmesine yönelik Kıdem Tazminatı Dayanışması’nın çalışmaları sürüyor. Emek.org.tr’nin de içerisinde yer aldığı ve en son 29 Kasım’da Türk-İş önünde yapılan eylem ile […]

Hükümet ve egemenlerin işçilerin kazanılmış haklarına yönelik saldırıları devam ediyor. Son olarak hala “hükümet tarafından tartışılan” fakat işçiler açısından net ve kesin bir şekilde vazgeçilmez ve tartışılmaz olan kıdem tazminatı hakkının korunmasına ve geliştirilmesine yönelik Kıdem Tazminatı Dayanışması’nın çalışmaları sürüyor.

kidem-tazminatiEmek.org.tr’nin de içerisinde yer aldığı ve en son 29 Kasım’da Türk-İş önünde yapılan eylem ile kendisini duyuran Kıdem Tazminatı Dayanışması, bugün yaptığı toplantı ile sokağa ve işçilere dönük somut çalışmalar kararı aldı. Ayrıca internet sitesi, sosyal medya araçlarının kullanılması konusunda adımlar atan Dayanışma’nın güncel iletişim adresleri şöyle:

İnternet sitesi: http://kidemtazminatidayanismasi.wordpress.com

Facebook: https://www.facebook.com/kdemtazminat

Twitter: https://twitter.com/kidemtazminat

Mail: kidemtazminatidayanismasi@gmail.com

İlgini çekebilecek diğer içerikler