GREİF işçilerinden çağrı!

GREİF’te yönetimin direniş dışındaki işçileri çağırması üzerine işgalçi GREİF işçileri bir açıklama yayınlayarak tüm emek dostlarını dayanışmaya çağırdı. İşte o açıklama: “GREİF’E SALDIRI Duyarlı kamuoyuna çağrımızdır! GREİF yönetimİ işgal eylemimizi kırmak için sürecin başından beri her türlü kirli oyunu sahnerledi. Direnişimizin gücü bu oyunları her seferinde boşa düşürsdü. Şimdi ise greif yönetimi, taşeron patronları ile […]

GREİF’te yönetimin direniş dışındaki işçileri çağırması üzerine işgalçi GREİF işçileri bir açıklama yayınlayarak tüm emek dostlarını dayanışmaya çağırdı. İşte o açıklama:

“GREİF’E SALDIRI
Duyarlı kamuoyuna çağrımızdır!

GREİF yönetimİ işgal eylemimizi kırmak için sürecin başından beri her türlü kirli oyunu sahnerledi. Direnişimizin gücü bu oyunları her seferinde boşa düşürsdü. Şimdi ise greif yönetimi, taşeron patronları ile birlikte bir grup paralı adam tutarak fabrikaya saldırmak için hazırlık yapıyorlar. Fabrikanın yakınında çeşitli saldırı araçları ile toplanmış durumdalar. Saldırıya karşı fabrikada direnişimizisavunmak için gerekli hazırlığı yaptık. Canımız pahasınada olsa direnişimizi savunacağız.

Fabrikada yaşanacak her türlü olayın sorumluluğu başta greif yönetimi olmak üzere ,taşeron patronları ve paralı çetelerin fabrika yakınında toplanmasına göz yuman Arnavutköy ve Esenyurt emniyet müdürlüğünündür. Bunu buradan kamuoyuna ilan ediyoruz.

Başta DİSK olmak üzere duyarlı kamuoyunu sendikaları ,sivil toplum örgütlerini direnişimizle dayanışmaya gerici saldırılara karşı bizimle birlikte mücadele etmeye fabrikaya davet ediyoruz.

İletişim:
Ferhat Alsaç: 0 536 977 19 93
Engin Yılgın: 0 542 650 65 25

İşgalci greif işçileri

İlgini çekebilecek diğer içerikler