Suriye’ye emperyalist saldırıya hayır!

Suriye’ye emperyalist müdahale tartışmaları sürerken KESK, DİSK, TMMOB ve TTB, 30 Ağustos Cuma günü tüm kentlerde Suriye’ye Emperyalist saldırıya hayır demek için sokağa çıkacağını açıkladı. Sendikalar ve meslek örgütleri yaptığı açıklamada “”Emperyalist kuşatma altında uzunca bir zamandır iç savaşın yaşandığı Suriye’de ABD ve işbirlikçileri askeri müdahale hazırlığı içinde. Daha güçlü bir barış çağrısını seslendirmek, emperyalizme […]

Suriye’ye emperyalist müdahale tartışmaları sürerken KESK, DİSK, TMMOB ve TTB, 30 Ağustos Cuma günü tüm kentlerde Suriye’ye Emperyalist saldırıya hayır demek için sokağa çıkacağını açıkladı.

Sendikalar ve meslek örgütleri yaptığı açıklamada “”Emperyalist kuşatma altında uzunca bir zamandır iç savaşın yaşandığı Suriye’de ABD ve işbirlikçileri askeri müdahale hazırlığı içinde. Daha güçlü bir barış çağrısını seslendirmek, emperyalizme karşı halkların birlikte mücadelesini büyütebilmek için; Emperyalist Savaşa hayır demek için 30 Ağustos’ta tüm kentlerde alanlardayız” dedi.

İstanbul ve Ankara’da eylem programı şöyle:

İstanbul

Saat 17:00

Yer: Galatasaray Meydanı

Ankara

Saat: 17:00

Yüksel Caddesinden ABD Büyükelçiliğine yürüyüş

Programı açıklamaya devam edeceğiz.

 

İlgini çekebilecek diğer içerikler

0 yorumlar