Hasan Ferit Gedik hayatını kaybetti…

Gülsuyu mahallesinde çetelere karşı yapılan yürüyüşte AKP iktidarının beslediği uyuşturucu çetelerinin saldırısına uğrayan ve başına dört kurşun isabet eden Hasan Ferit Gedik hayatını kaybetti.  Gülsuyu’nda daha önce BDP ve ESP’ye saldıran uyuşturucu çeteleri bu sefer Halk Cephesi üyelerinin eylemine saldırmıştı. Bu saldırıda Hasan Ferit Gedik’inde aralarında bulunduğu üç devrimci yaralanmıştı. Halkın Sesi Tv’de yer alan […]

Gülsuyu mahallesinde çetelere karşı yapılan yürüyüşte AKP iktidarının beslediği uyuşturucu çetelerinin saldırısına uğrayan ve başına dört kurşun isabet eden Hasan Ferit Gedik hayatını kaybetti. 

Gülsuyu’nda daha önce BDP ve ESP’ye saldıran uyuşturucu çeteleri bu sefer Halk Cephesi üyelerinin eylemine saldırmıştı. Bu saldırıda Hasan Ferit Gedik’inde aralarında bulunduğu üç devrimci yaralanmıştı.

Halkın Sesi Tv’de yer alan habere göre Hasan Ferit Gedik yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Gedik’in cenazesi adli tıpa götürülmek üzere Kartal Devlet Hastanesinde bekletiliyor.

 

İlgini çekebilecek diğer içerikler

0 yorumlar