Cumartesi Anneleri müzik etkinliğindeydi

İstanbul İnsan Hakları Derneğinin bulunduğu sokakta, kayıplar ve hapishanelerdeki hasta tutsaklar için bugün eylem yapan Cumartesi İnsanları/anneleri, dün de Avcılarda yapılan müzik etkinliğine katıldı. İstanbul-Avcılar Barış Manço Kültür Merkezinde müzik konseri gerçekleştirildi. Müzisyenler Taylan Berkin ve Murat Yamandır performanslarıyla dinleyicilerden beğeni ve destek alkışları aldı. Cem Karaca, Edip Akbayram, Z. Livaneli gibi sanatçıların eserlerinin seslendirildiği […]

İstanbul İnsan Hakları Derneğinin bulunduğu sokakta, kayıplar ve hapishanelerdeki hasta tutsaklar için bugün eylem yapan Cumartesi İnsanları/anneleri, dün de Avcılarda yapılan müzik etkinliğine katıldı.

İstanbul-Avcılar Barış Manço Kültür Merkezinde müzik konseri gerçekleştirildi. Müzisyenler Taylan Berkin ve Murat Yamandır performanslarıyla dinleyicilerden beğeni ve destek alkışları aldı.

Cem Karaca, Edip Akbayram, Z. Livaneli gibi sanatçıların eserlerinin seslendirildiği etkinlikte, müzisyenler orkestralarıyla birlikte kendi bestelerini de icra etti.

Dinleyicilerin şarkılara eşlik ettiği konserde Cumartesi anneleri, Avcılar Kültür Sanat Derneği üyeleri ve İstanbul insan Hakları Derneği üyeleri de konser salonunda izleyiciler arasındaydı.

Sahne fonlarında Cumartesi Annelerinin gösteri ve Galatasaray Meydanı eylemlerinden fotoğraflar yayınlandı.

emek.org.tr

İlgini çekebilecek diğer içerikler