BEDAŞ işçilerinden Yatağan işçileri için Galata Kulesi’nde eylem

DİSK Enerji-Sen üyesi BEDAŞ işçileri özelleştirmeye karşı direnen Yatağan işçileriyle dayanışma amacıyla Galata Kulesi’ne pankart asarak eylem gerçekleştirdi. Kule üzerinde kuşlama yapan işçilere halk, alkışlayarak destek verdi. “Yatağan işçisi yalnız değildir”, “Direne direne kazanacağız” sloganları atan işçiler kula üzerinde bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Yatağan’da direnen enerji ve maden işçilerine selam gönderen işçiler, “Şunu çok iyi […]

DİSK Enerji-Sen üyesi BEDAŞ işçileri özelleştirmeye karşı direnen Yatağan işçileriyle dayanışma amacıyla Galata Kulesi’ne pankart asarak eylem gerçekleştirdi. Kule üzerinde kuşlama yapan işçilere halk, alkışlayarak destek verdi.

“Yatağan işçisi yalnız değildir”, “Direne direne kazanacağız” sloganları atan işçiler kula üzerinde bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

Yatağan’da direnen enerji ve maden işçilerine selam gönderen işçiler, “Şunu çok iyi biliyoruz ki ancak ve ancak direnenler kazanır. Çocuklarımıza onurlu bir gelecek bırakmak için direniyoruz ve kazanacağız” dedi.

Emek.org.tr

bedas-iscileri-enerji-sen-galata-eylem-1

bedas-iscileri-enerji-sen-galata-eylem-2

İlgini çekebilecek diğer içerikler

0 yorumlar