Antalya’da 15 polis 3 genci öldüresiye dövüyor! (2 Haziran görüntüleri)

Polis terörürünün görüntüleri bir bir ortaya çıkmaya devam ediyor. Antalya’da 2 Haziran günü 15 polis 3 genci bir otoparkta öldüresiye dövdü. Radikal’den İsmail Saymaz’ın haberine göre Antalya ‘da, 2 Haziran’da Cumhuriyet Meydanı’nda Belediye Otoparkı’na sığınan ve saklanan gençleri polis öldüresiye dövdü. Dayağın görüntüleri ÇHD’li avukatlar tarafından belediyeye yapılan resmi başvuruyla elde edildi. ÇHD Genel Başkanı […]

Polis terörürünün görüntüleri bir bir ortaya çıkmaya devam ediyor. Antalya’da 2 Haziran günü 15 polis 3 genci bir otoparkta öldüresiye dövdü.

Radikal’den İsmail Saymaz’ın haberine göre Antalya ‘da, 2 Haziran’da Cumhuriyet Meydanı’nda Belediye Otoparkı’na sığınan ve saklanan gençleri polis öldüresiye dövdü. Dayağın görüntüleri ÇHD’li avukatlar tarafından belediyeye yapılan resmi başvuruyla elde edildi.

ÇHD Genel Başkanı Munip Ermiş, “Bu açıkça suçtur. Antalya’da yaşananlar açık hukuksuzluktur. Gözaltına aldıklarını dövdüler, serbest bıraktılar. Tutanak tutmadan bıraktılar. Bunların yakalama işlemi yapılmadan dövülerek bırakıldı” dedi.

İşte o görüntüler

Emek.org.tr

İlgini çekebilecek diğer içerikler

0 yorumlar